Pláž u moře

Proč jezdit do Ameriky jen na dovolenou? Kupte si nemovitost na Floridě a užívejte si všech výhod po celý rok.


Dovolená: Amerika | Přečteno: 1 652x

Pokud jste již měli možnost se na Floridu podívat, určitě o všech výhodách bydlení na Floridě víte. Nádherné slunečné počasí po celý rok, čisté nekonečné pláže, pravý americký život… Víte však také, že lze právě na Floridě snadno pořídit relativně dostupné bydlení?

O Floridě

Nejznámější oblastí Floridy je určitě východní pobřeží s Miami. S metropolí, jež vás ohromí úžasnými mrakodrapy, restauracemi a nočními kluby a také plážemi či možností jachtaření přímo ve městě. Ve vnitrozemí Floridy pak můžete obdivovat Walt Disney Studios, Sea World a další zábavné atrakce v Orlandu. Turisty se to tu jenom hemží, i když pláže jsou odtud poměrně vzdálené.

Naším favoritem nejen z pohledu investice do realit na Floridě, je však klidnější západní pobřeží s městy Fort Myers, Venice a Naples. Nachází se zde také překrásný národní park Everglades. Slunné pláže jsou zde velmi čisté, nepřelidněné. Tato oblast je pro nás srdeční záležitostí i z pohledu sportovních a rekreačních aktivit, především golfu, protože jsou zde k mání jedny z nejlepších golfových resortů na světě.

Investice do nemovitostí na Floridě se vyplatí

O bydlení v některých částech Floridy však nemusíte jen snít. Je to naopak velmi reálné a realizovatelné! Proč?

  • Kurz dolaru je poměrně příznivý – nabízí se tedy možnost pořídit si i luxusnější bydlení, které je v mnoha místech Evropy stále mnohem dražší.
  • Nemovitostí na floridském trhu je hodně – poloostrov Florida, zejména jeho jihozápadní část kolem měst Fort Myers či Naples, je poměrně velmi málo osídlený. Často zde tráví čas lidé z USA jen ve svém letním sídle nebo v důchodu, často se však tyto skupiny obyvatel nemovitostí zbavují – buď potřebují peníze, nebo se stěhují jinam.
  • Nemovitost můžete užívat pro svou dovolenou a v době Vaší nepřítomnosti ji pronajímat. Turistů je na Floridě opravdu hodně, většina oblastí těží z cestovního ruchu, takže není problém najít velmi rychle nájemníky po celý rok, nejen v sezóně.
  • Ceny nemovitostí budou pravděpodobně ještě růst. Je velmi pravděpodobné, že pořízenou nemovitost časem prodáte a zhodnotíte tak svou investici se ziskem.
  • Život na Floridě je prostě skvělý!

Doporučujeme se obrátit na specializovanou realitní kancelář Florida Club

Florida Club působí jak v České republice, tak na Floridě, kde má zmapovaný tamější realitní trh certifikovaná makléřka. Díky tomu pro Vás tato společnost může zajistit stoprocentní servis v případě nákupu či prodeje nemovitosti.

Jak spolupráce většinou probíhá? Kontaktujete Florida Club a sdělíte jim představu, o jaký typ nemovitosti na Floridě máte zájem (byt, dům, dvougenerační dům, s garáží, s bazénem, v jaké lokalitě, …), a realitní makléřka se bude snažit najít konkrétní nabídky. V případě vašeho zájmu pak kancelář zařídí vše potřebné: inspekci nemovitosti, návrh smlouvy a další nezbytné činnosti.

Odborníci ve Florida Clubu Vám také rádi poradí, kam na Floridu na dovolenou, přičemž pro Vás mohou zajistit dostupné (i dlouhodobější) ubytování. Nemusíte si rovnou nemovitost kupovat, možná si budete chtít teprve život na Floridě vyzkoušet J. Kde chcete mít svůj další domov? V Miami, Orlandu, Fort Myers, Tampě nebo ve Venice? Záleží jen na Vás!

Hodnocení

(Zatím bez hodnocení)
Loading...

Další tipy na dovolenou